Kalendar HKS-a za 2019. godinu

01
siječanj

11. siječanjpetak
(11.-13.) SAMOBOR GRAND PRIXSAMOBOR, HR, Trajanje: 3 dana
25. siječanjpetak
(25.-27.) WKF PL KARATE 1PARIS, FRANCUSKA, Trajanje: 3 dana
26. siječanjsubota
GRAND PRIX MEĐIMURJENEDELIŠĆE, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
02
veljača

03. veljačanedjelja
LICENCNI SEMINARI I SABOR HKSaSAMOBOR, HR, Trajanje: 1 dana
08. veljačapetak
10. veljačanedjelja
KUP MLADOSTIIVANIĆ-GRAD, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
15. veljačapetak
(15.-17.) KARATE 1DUBAI, UAE, Trajanje: 3 dana
16. veljačasubota
GROBNIČAN KUPČavle, Rijeka, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
23. veljačasubota
(23.-24.) GRAND PRIX SLOVAKIABRATISLAVA, SLOVAČKA, Trajanje: 2 dana
23. veljačasubota
PH SENIORI/SENIORKE BORBE POJEDINAČNOZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
24. veljačanedjelja
PH SENIORI/SENIORKE, VETERANI/VETERANKE KATEZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
03
ožujak

02. ožujaksubota
(2.-3.) KARATE A SERIJASALZBURG, AUSTRIJA, Trajanje: 2 dana
02. ožujaksubota
VIROVITICA OPENVIROVITICA, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
09. ožujaksubota
OTVORENO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLAĐURĐEVAC, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
17. ožujaknedjelja
BUSHIDO KUP PRIJATELJSTVA10000 ZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
23. ožujaksubota
OPATIJA KUPOPATIJA, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
28. ožujakčetvrtak
(28.-31.) EP SENIORI/SENIORKEGUADALAJARA, ŠPANJOLSKA, Trajanje: 3 dana
30. ožujaksubota
14. CRO CUP 2019.ČAKOVEC - MALA SUBOTICA, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
31. ožujaknedjelja
KUP JADRANASPLIT, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
04
travanj

06. travanjsubota
(6.-7.) SREDOZEMNO PRVENSTVOANTALYA, TURSKA, Trajanje: 2 dana
13. travanjsubota
PH UČENICI/UČENICE, ML.KADETKINJE BORBEIVANKOVO, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
13. travanjsubota
(13.-14.) ZLATNI POJAS ČAČKAČAČAK, SRBIJA, Trajanje: 2 dana
14. travanjnedjelja
PH ML. UČENICI/ML. UČENICE, ML.KADETI BORBEIVANKOVO, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
19. travanjpetak
(19.-21.) KARATE 1RABAT, MAROKO, Trajanje: 3 dana
21. travanjnedjelja
USKRS, , Trajanje: 1 dana
26. travanjpetak
(26.-27.) BP SENORI/SENIORKEČAČAK, SRBIJA, Trajanje: 2 dana
27. travanjsubota
MEMORIJAL SISAKSisak, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
27. travanjsubota
TAD KUPRijeka, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
05
svibanj

03. svibanjpetak
(03.-05.) KARATE LIGA MLADIHLIMASSOL, CIPAR, Trajanje: 3 dana
04. svibanjsubota
RIJEKA KUPRIJEKA, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
05. svibanjnedjelja
KUP SV. DUJESPLIT, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
11. svibanjsubota
MEMORIJAL ZAGREBZagreb, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
11. svibanjsubota
SUPER 8ZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
12. svibanjnedjelja
KUP DUNAVANOVI SAD, SRBIJA, Trajanje: 1 dana
17. svibanjpetak
(17.-19.) KARATE A SERIJAISTANBUL, TURSKA, Trajanje: 3 dana
18. svibanjsubota
SPLIT KARATE CUPSPLIT, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
18. svibanjsubota
PODRAVINA OPEN 2019.ĐURĐEVAC, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
25. svibanjsubota
PH PARAKARATEOSIJEK, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
25. svibanjsubota
PH MLAĐI UZRASTI KATEOSIJEK, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
31. svibanjpetak
(31.-02.) BP MLAĐI UZRASTI, , Trajanje: 3 dana
06
lipanj

01. lipanjsubota
SISAK CUP SISAK, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
02. lipanjnedjelja
BARANJA OPENBeli Manastir, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
07. lipanjpetak
(07.-09.) KARATE 1ŠANGAJ, KINA, Trajanje: 3 dana
15. lipanjsubota
PARADUBICE OPENPARADUBICE, ČEŠKA, Trajanje: 1 dana
15. lipanjsubota
KRK KUPMALINSKA, BOGOVIĆI, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
21. lipanjpetak
(21.-23.) KARATE A SERIJAMONTREAL, KANADA, Trajanje: 3 dana
22. lipanjsubota
JUNIOR OPEN AUSTRIJASALZBURG, AUSTRIJA, Trajanje: 1 dana
29. lipanjsubota
(29.-30.) EUROPSKE IGREMINSK, BJELORUSIJA, Trajanje: 2 dana
07
srpanj

01. srpanjponedjeljak
31. srpanjsrijeda
(31.-04.) EUSA EP SVEUČILIŠTAZAGREB, HR, Trajanje: 5 dana
08
kolovoz

31. kolovozsubota
MEĐIMURJE OPENČAKOVEC, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
09
rujan

06. rujanpetak
(6.-8.) KARATE 1TOKIO, JAPAN, Trajanje: 3 dana
07. rujansubota
ZAGREB KARATE KUP10000 ZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
14. rujansubota
(14.-15.) BUDIMPEŠTA OPENBUDIMPEŠTA, MAĐARSKA, Trajanje: 2 dana
15. rujannedjelja
KARLOVAC OPENKarlovac, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
20. rujanpetak
(20.-22.) KARATE A SERIJASANTIAGO, ČILE, Trajanje: 3 dana
21. rujansubota
KRIŽEVCI OPENKriževci, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
27. rujanpetak
(27.-29.) KARATE LIGA MLADIHCANCUN, MEKSIKO, Trajanje: 3 dana
10
listopad

04. listopadpetak
(4.-6.) KARATE 1MOSKVA, RUSIJA, Trajanje: 3 dana
05. listopadsubota
CRO OPENRijeka, HRVATSKA, Trajanje: 3 dana
11. listopadpetak
(10.-11.) ANOC BEACH GAMESSAN DIEGO, SAD, Trajanje: 2 dana
11. listopadpetak
POLJSKA OPENBIELSKO-BIALA, POLJSKA, Trajanje: 1 dana
12. listopadsubota
DARFESTDaruvar, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
18. listopadpetak
(18.-20.) BP ZA ŠKOLE U14, TURSKA, Trajanje: 3 dana
19. listopadsubota
MEMORIJAL IVANECIvanec, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
20. listopadnedjelja
26. Međunarodni Memorijani karate turnir , Slavonski Brod 2019Sloavonski Brod , HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
23. listopadsrijeda
(23.-27.) SP KADETI, JUNIORI I ML.SENIORISANTIAGO, ČILE, Trajanje: 5 dana
27. listopadnedjelja
5.KIK CUP RUDOLF PEREŠINKRIŽ, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
11
studeni

03. studeninedjelja
DALMACIJA OPEN 2019SPLIT, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
09. studenisubota
HUNGARIAN OPEN - GRAND PRIXBUDIMPEŠTA, MAĐARSKA, Trajanje: 1 dana
09. studenisubota
21.EUROCUP ISTRIA 2019. međunarodni karate turnirPOREČ, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
09. studenisubota
ZAGREB KARATE FEST I TOP TENZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
10. studeninedjelja
PLOČE OPENPLOČE, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
16. studenisubota
PH KADETI/KADETKINJE, ML.SENIORKERIJEKA, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
17. studeninedjelja
PH JUNIORI/JUNIORKE, ML. SENIORIRIJEKA, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
23. studenisubota
KUP SV. NIKOLEVARAŽDIN, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
23. studenisubota
SENIORI BORBE EKIPNOZAGREB, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
29. studenipetak
(29.-01.) WKF PL KARATE 1MADRID, ŠPANJOLSKA, Trajanje: 3 dana
30. studenisubota
12
prosinac

06. prosinacpetak
13. prosinacpetak
(13.-15.) KARATE LIGA MLADIHCAORLE-VENECIJA, ITALIJA, Trajanje: 3 dana
14. prosinacsubota
SHITO RYU KUP VARAŽDINVaraždin, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana