Kalendar HKS-a za 2020. godinu

01
siječanj

03. siječanjpetak
INTERNATIONAL BOSPHORUS CUPISTAMBUL, TURSKA, Trajanje: 3 dana
10. siječanjpetak
SERIES ASANTIAGO, ČILE, Trajanje: 3 dana
11. siječanjsubota
PH BORBE - SENIORI, HR, Trajanje: 2 dana
17. siječanjpetak
GRAND PRIX CROATIASAMOBOR, HR, Trajanje: 3 dana
24. siječanjpetak
PREMIER LEAGUEPARIS, FRANCUSKA, Trajanje: 3 dana
02
veljača

01. veljačasubota
LICENCNI SEMINARI / SABOR SAMOBOR, HR, Trajanje: 1 dana
02. veljačanedjelja
KUP MLADOSTIIVANIĆ-GRAD, HR, Trajanje: 1 dana
07. veljačapetak
EP KADETI/JUNIORI/U21BUDIMPEŠTA, MAĐARSKA, Trajanje: 4 dana
14. veljačapetak
PREMIER LEAGUEDUBAI, UAE, Trajanje: 3 dana
15. veljačasubota
PH KATE - U8, U10, U12, U14 ZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
15. veljačasubota
22. veljačasubota
GROBNIČAN KUPČAVLE, HR, Trajanje: 1 dana
22. veljačasubota
GRAND PRIX SLOVAKIABRATISLAVA, SLOVAČKA, Trajanje: 2 dana
28. veljačapetak
PREMIER LEAGUESALZBURG, AUSTRIJA, Trajanje: 2 dana
29. veljačasubota
SPLIT KARATE CUPSPLIT, HR, Trajanje: 1 dana
03
ožujak

07. ožujaksubota
OPATIJA KUPOPATIJA, HR, Trajanje: 1 dana
07. ožujaksubota
BALKANSKO PRVENSTVO - SENIORITIRANA, ALBANIJA, Trajanje: 2 dana
13. ožujakpetak
PREMIER LEAGUERABAT, MAROKO, Trajanje: 3 dana
14. ožujaksubota
KUP JADRANASPLIT, HR, Trajanje: 1 dana
15. ožujaknedjelja
BUSHIDO KUP PRIJATELJSTVAZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
21. ožujaksubota
25. ožujaksrijeda
EP SENIORIBAKU, AZERBAJDŽAN, Trajanje: 5 dana
28. ožujaksubota
CRO CUPMALA SUBOTICA, HR, Trajanje: 1 dana
04
travanj

03. travanjpetak
MEDITERANSKO PRVENSTVONIKOZIJA, CIPAR, Trajanje: 3 dana
04. travanjsubota
PODRAVINA OPENĐURĐEVAC, HR, Trajanje: 1 dana
11. travanjsubota
TAD KUPRIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
12. travanjnedjelja
USKRS, , Trajanje: 1 dana
17. travanjpetak
PREMIER LEAGUEMADRID, ŠPANJOLSKA, Trajanje: 3 dana
18. travanjsubota
PH BORBE - U10, U12, U14, HR, Trajanje: 2 dana
25. travanjsubota
ZLATNI POJAS ČAČKAČAČAK, SRBIJA, Trajanje: 2 dana
05
svibanj

01. svibanjpetak
YOUTH LEAGUELIMASSOL, CIPAR, Trajanje: 3 dana
02. svibanjsubota
08. svibanjpetak
TOKYO 2020 - KVALIFIKACIJSKI TURNIRPARIS, FRANCUSKA, Trajanje: 3 dana
09. svibanjsubota
KUP SV. DUJESPLIT, HR, Trajanje: 1 dana
10. svibanjnedjelja
RIJEKA KUPRIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
16. svibanjsubota
MEMORIJALNI KUP ZAGREBZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
16. svibanjsubota
DANUBE CUPNOVI SAD, SRBIJA, Trajanje: 2 dana
17. svibanjnedjelja
BARANJA OPENBELI MANASTIR, HR, Trajanje: 1 dana
23. svibanjsubota
STUDENTSKO PRVENSTVO HRVATSKEZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
23. svibanjsubota
CROATIA CUPZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
29. svibanjpetak
BALKANSKO PRVENSTVO U12, U14, SRBIJA, Trajanje: 3 dana
06
lipanj

06. lipanjsubota
SISAK CUPSISAK, HR, Trajanje: 1 dana
13. lipanjsubota
KRK KUPMALINSKA, HR, Trajanje: 1 dana
13. lipanjsubota
PARADUBICE OPEN - LIONS CUPPARADUBICE, ČEŠKA, Trajanje: 2 dana
19. lipanjpetak
SERIES AISTAMBUL, TURSKA, Trajanje: 2 dana
29. lipanjponedjeljak
WKF KAMPPOREČ, HRVATSKA, Trajanje: 4 dana
07
srpanj

02. srpanjčetvrtak
WKF CUPPOREČ, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
03. srpanjpetak
YOUTH LEAGUEPOREČ, HRVATSKA, Trajanje: 3 dana
12. srpanjnedjelja
EUROPSKE SVEUČILIŠNE IGRE - EUSABEOGRAD, SRBIJA, Trajanje: 0 dana
08
kolovoz

06. kolovozčetvrtak
TOKYO 2020 - OLIMPIJSKE IGRE / KARATETOKYO, JAPAN, Trajanje: 3 dana
09
rujan

05. rujansubota
MEĐIMURJE OPENČAKOVEC, HR, Trajanje: 1 dana
11. rujanpetak
SERIES ADURBAN, JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA, Trajanje: 3 dana
12. rujansubota
ZAGREB KARATE KUPZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
19. rujansubota
BUDAPEST OPENBUDIMPEŠTA , MAĐARSKA, Trajanje: 2 dana
25. rujanpetak
YOUTH LEAGUEMONTERREY, MEKSIKO, Trajanje: 3 dana
26. rujansubota
KARLOVAC OENKARLOVAC, HR, Trajanje: 1 dana
10
listopad

02. listopadpetak
TURKISH OPEN GRAND PRIXISTAMBUL, TURSKA, Trajanje: 3 dana
02. listopadpetak
CROATIA OPENRIJEKA, HRVATSKA, Trajanje: 3 dana
09. listopadpetak
PREMIER LEAGUEMOSKVA, RUSIJA, Trajanje: 3 dana
10. listopadsubota
KIK CUP RUDOLF PERIŠINIVANIĆ GRAD, HR, Trajanje: 1 dana
16. listopadpetak
POLISH OPENBIELSKO-BIALA, POLJSKA, Trajanje: 3 dana
17. listopadsubota
KARATE MEMORIJAL IVANECIVANEC, HR, Trajanje: 1 dana
18. listopadnedjelja
MEMORIJAL SLAVONSKI BRODSLAVONSKI BROD, HR, Trajanje: 1 dana
24. listopadsubota
PH BORBE - KADETI, JUNIORI, U21, HR, Trajanje: 2 dana
24. listopadsubota
BAVARIAN OPENERDING(MINCHEN), NJEMAČKA, Trajanje: 1 dana
31. listopadsubota
11
studeni

05. studeničetvrtak
FISU SVJETSKO STUDENTSKO PRVENSTVOBRASILIA, BRAZIL, Trajanje: 3 dana
06. studenipetak
OTVORENO ŠKOLSKO BALKANSKO PRVENSTVO, RUMUNJSKA, Trajanje: 3 dana
07. studenisubota
EUROCUP ISTRIAPOREČ, HR, Trajanje: 1 dana
15. studeninedjelja
MEMORIJALNI KUP VLADIMIR DEMETROVIĆPETRINJA, HR, Trajanje: 1 dana
17. studeniutorak
SVJETSKO SENIORSKO PRVENSTVODUBAI, UAE, Trajanje: 8 dana
21. studenisubota
DALMACIJA OPENSPLIT, HR, Trajanje: 1 dana
28. studenisubota
ZAGREB KARATE FEST - TOP TENZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
28. studenisubota
TATAMI CUPSZIEGETSZENTMIKLOS, MAĐARSKA, Trajanje: 1 dana
12
prosinac

04. prosinacpetak
YOUTH LEAGUEVENECIJA, ITALIJA, Trajanje: 3 dana
11. prosinacpetak
BALKANSKO PRVENSTVO KADETI, JUNIORI, U21RIJEKA, HR, Trajanje: 3 dana
19. prosinacsubota
SHITO RYU KUP VARAŽDINVARAŽDIN, HR, Trajanje: 1 dana