Kalendar HKS-a za 2020. godinu
siječanj
03. siječanjpetak
INTERNATIONAL BOSPHORUS CUPISTAMBUL, TURSKA, Trajanje: 3 dana
10. siječanjpetak
SERIES ASANTIAGO, ČILE, Trajanje: 3 dana
11. siječanjsubota
PH BORBE - SENIORIZAGREB, HR, Trajanje: 2 dana
17. siječanjpetak
GRAND PRIX CROATIASAMOBOR, HR, Trajanje: 3 dana
24. siječanjpetak
PREMIER LEAGUEPARIS, FRANCUSKA, Trajanje: 3 dana
25. siječanjsubota
GRAND PRIX MEĐIMURJENEDELIŠĆE, HR, Trajanje: 1 dana
veljača
01. veljačasubota
LICENCNI SEMINARI / SABOR SAMOBOR, HR, Trajanje: 1 dana
02. veljačanedjelja
KUP MLADOSTIIVANIĆ-GRAD, HR, Trajanje: 1 dana
07. veljačapetak
EP KADETI/JUNIORI/U21BUDIMPEŠTA, MAĐARSKA, Trajanje: 4 dana
14. veljačapetak
PREMIER LEAGUEDUBAI, UAE, Trajanje: 3 dana
15. veljačasubota
PH KATE - U8, U10, U12, U14 ZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
15. veljačasubota
PH KATE - SENIORI + PH KATE - VETERANI + PH - PARAKARATEZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
22. veljačasubota
GROBNIČAN KUPČAVLE, HR, Trajanje: 1 dana
22. veljačasubota
GRAND PRIX SLOVAKIABRATISLAVA, SLOVAČKA, Trajanje: 2 dana
28. veljačapetak
PREMIER LEAGUESALZBURG, AUSTRIJA, Trajanje: 2 dana
29. veljačasubota
SPLIT KARATE CUPSPLIT, HR, Trajanje: 1 dana
ožujak
07. ožujaksubota
OPATIJA KUPOPATIJA, HR, Trajanje: 1 dana
07. ožujaksubota
BALKANSKO PRVENSTVO - SENIORITIRANA, ALBANIJA, Trajanje: 2 dana
28. ožujaksubota
REZERVIRANI VIKEND ZA DOGAĐANJA HKS-a, , Trajanje: 3 dana
travanj
12. travanjnedjelja
USKRS, , Trajanje: 1 dana
17. travanjpetak
PREMIER LEAGUEMADRID, ŠPANJOLSKA, Trajanje: 3 dana
25. travanjsubota
MEMORIJALNI TURNIR "IGOR MALEK"SISAK, HR, Trajanje: 1 dana
lipanj
13. lipanjsubota
KRK KUPMALINSKA, HR, Trajanje: 1 dana
13. lipanjsubota
PARADUBICE OPEN - LIONS CUPPARADUBICE, ČEŠKA, Trajanje: 2 dana
rujan
05. rujansubota
MEĐIMURJE OPENČAKOVEC, HR, Trajanje: 1 dana
listopad
09. listopadpetak
PREMIER LEAGUEMOSKVA, RUSIJA, Trajanje: 3 dana
10. listopadsubota
ZLATNI POJAS ČAČKAČAČAK, SRBIJA, Trajanje: 2 dana
10. listopadsubota
KIK CUP RUDOLF PERIŠINIVANIĆ GRAD, HR, Trajanje: 1 dana
17. listopadsubota
PH BORBE - U10, U12, U14 - 2. danRIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
18. listopadnedjelja
PH BORBE - U10, U12, U14 - 3. danRIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
24. listopadsubota
PH BORBE - KADETI, JUNIORI, U21 poj. - 1. danRIJEKA, HR, Trajanje: 2 dana
25. listopadnedjelja
PH BORBE - KADETI, JUNIORI, U21 poj. - 2. danRIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
studeni
07. studenisubota
EUROCUP ISTRIAPOREČ, HR, Trajanje: 1 dana
14. studenisubota
PH BORBE KAD i JUN ek. i PH SENIORI BORBE ek.RIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
15. studeninedjelja
PH KATE - KAD, JUN, U21 poj. KAD/JUN ek.RIJEKA, HR, Trajanje: 1 dana
21. studenisubota
rezervni termin HKS-a, HRVATSKA, Trajanje: 2 dana
28. studenisubota
ZAGREB KARATE FEST - TOP TENZAGREB, HR, Trajanje: 1 dana
28. studenisubota
TATAMI CUPSZIEGETSZENTMIKLOS, MAĐARSKA, Trajanje: 1 dana
29. studeninedjelja
DALMACIJA OPENSPLIT, HR, Trajanje: 1 dana
prosinac
04. prosinacpetak
6. SHITO RYU KUP VARAŽDINVARAŽDIN, HRVATSKA, Trajanje: 1 dana
04. prosinacpetak
YOUTH LEAGUEVENECIJA, ITALIJA, Trajanje: 3 dana
11. prosinacpetak
BALKANSKO PRVENSTVO KADETI, JUNIORI, U21RIJEKA, HR, Trajanje: 3 dana
19. prosinacsubota
(19-20.) CROATIA OPENRIJEKA, HRVATSKA, Trajanje: 2 dana