
12. Kup Osijeka okupio 749 natjecatelja
Dvorana Gradski vrt u subotu 19. studenog bila je domaćin 12. izdanja Kupa Osijeka. Jednodnevni turnir okupio je 749 natjecatelja iz Hrvatske te Bosne i Hercegovine iz 76 klubova, a za hrvatske karatiste ovo je bio prvi izborni turnir za nastup na Europskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore koji će 2023. godine biti održan na Cipru. U sklopu turnira održano je i Prvenstvo Hrvatske u para karateu.
Na ceremoniji otvaranja prisustvovali su predsjednik Osječkog karate saveza i predsjednik Organizacijskog odbora g. Joco Đukić, predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Osijeka g. Ivan Kos, glavni tajnik Športske zajednice Osječko-baranjske županije g. Dubravko Ižaković, član Upravnog odbora Hrvatskog karate saveza g. Danijel Kufner, karate legenda g. Enver Idrizi kojem je ovom prigodom uručeno priznanje Hrvatskog karate saveza osoba s invaliditetom, te predsjednik Hrvatskog karate saveza g. Davor Cipek.
Cjelokupni rezultati 12. Kupa Osijeka dostupni su na mrežnim stranicama eKarate, a fotografije na našoj Facebook stranici.
Hrvatski karate savez čestita svim natjecateljima na postignutim rezultatima!